Ora ėshtė Mon Jun 18, 2018 3:46 pm

Duke parė profilin :: Andi Ballshi

Gjithcka mbi Andi Ballshi

Gjenia
Male
 
Shenja e Horoskopit
Gemini
 
Dragon
 
Numri i postimeve Numri i postimeve :
3
 
Ditelindja Ditelindja :
13/06/1964
 
Mosha Mosha :
54
 
Vendodhja Vendodhja :
Prishtine
 
Hobet Hobet :
Leximi. Leximi, vetem leximi
 
Humori :
Ndonjehere dhe shume pak!!!
 
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum :
0
 
Piket Ne Forum Piket Ne Forum :
5
 
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit :
11/09/2009
 
Andi Ballshi
avatar

Rank: Antar i Ri
Antar i Ri
Andi Ballshi friends
 
Andi Ballshi has no friends yet