"Tė papriturat" e internetit!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

"Tė papriturat" e internetit!

Mesazh nga toniweb prej Sat Apr 04, 2009 9:35 am

Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua
Dashurohen me njėri-tjetrin nė internet. Ai dhe ajo “takohen” nė chat dhe pasi shkėmbejnė disa fjalė, futen menjėherė nė kofidencė dhe kalojnė orė e orė duke folur pėr martesėn e secilit. Tė dy i quajnė martesat e tyre tė mėrzitshme e mbase edhe tė dėshtuara. Virtualisht ajo ėshtė “Ėmbėlsira”, kurse ai quhet “Princi i kėnaqėsisė”. Pas shumė “takimeve” e fjalėve tė ėmbla nė internet, ata tė dy vendosin pėrfundimisht takimin e vėrtetė, tė shumėpritur. Por... magjia e chat-it pėrfundon nė takimin real, kur kuptojnė se janė burrė dhe grua. Nuk ėshtė drama e njė filmi, por ngjarja e vėrtetė qė i ka ndodhur njė ēifti nga Zenica, qytet i Bosnjės qendrore. Sana Klariks, e quajtur “Ėmbėlsira” dhe bashkėshorti i saj Adnan, i quajtur “Princi i kėnaqėsisė”, tani janė duke u divorcuar, sepse e akuzojnė njėri-tjetrin pėr mungesė besnikėrie e pėr tradhti bashkėshortore. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga britanikja “Daily Telegraf”. Pėr mė tepėr, Sana, 27 vjeēe, pothuajse e tmerruar nga ajo qė ka ndodhur, thotė qė nė chat ēdo gjė ishte aq fantastike. “Jam dashururar papritur. Ishte mahnitėse”. Ndėrsa Adnani, 32 vjeē, thotė: “Akoma nuk mund ta besoj se Ėmbėlsira, qė ka shkruar gjėra tė mrekullueshme, ėshtė nė tė vėrtetė e njėjta grua e cila ėshtė martuar me mua dhe qė, nė shumė vjet martesė, nuk mė ka thėnė kurrė njė fjalė tė kėndshme”.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Tė papriturat" e internetit!

Mesazh nga so prej Mon Apr 06, 2009 5:22 pm

surpriza nganjehere eshte ehidhur Smile
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Tė papriturat" e internetit!

Mesazh nga ketrusha prej Tue Apr 07, 2009 12:54 am

ka shume te papritura interneti..por nje gje nuk besoj qe dshurohen me internet...interneti te ben njohjen dhe pastaj jashte internetit mund te njohesh me mire personin dhe mund te dashurohesh me te.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Tė papriturat" e internetit!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi