Enderrat.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Enderrat.

Mesazh nga Piktor prej Sat Apr 04, 2009 6:24 am

Te gjithe enderrojme. Nuk po flasim per enderrat e jetes por per leximin dhe interpretimin e enderrave. Nqs se mundeni secili prej jush qe ka ndonje eksperience ne interpretimin e enderrave te na tregoje ketu apo ato qe ka degjuar nga te tjeret.
Psh une kam degjuar se :
Gjarperi ne enderr = Armik
Shiu= Grindje me llafe
Nje makine qe perplaset diku afer shtepise = me semundje apo ...
etj.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderrat.

Mesazh nga ilia spiro prej Fri May 13, 2011 11:08 am

Piktor shkruajti:Te gjithe enderrojme. Nuk po flasim per enderrat e jetes por per leximin dhe interpretimin e enderrave. Nqs se mundeni secili prej jush qe ka ndonje eksperience ne interpretimin e enderrave te na tregoje ketu apo ato qe ka degjuar nga te tjeret.
Psh une kam degjuar se :
Gjarperi ne enderr = Armik
Shiu= Grindje me llafe
Nje makine qe perplaset diku afer shtepise = me semundje apo ...
etj.

Kam mendimin se nuk duhet te merremi me endrrat.., ne endrra me shume flet satanai dhe na ngaterron kot se koti..
------------------------------
avatar
ilia spiro
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 25/02/1958
Mosha Mosha : 60
Vendodhja Vendodhja : Tirane
Hobet Hobet : tema sociale
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 7
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 04/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi