HOROSKOPI.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

HOROSKOPI.

Mesazh nga Piktor prej Thu Apr 02, 2009 7:51 pm

Horoskopi. Sa besoni ju tek shenja juaj zodiakale. E ndiqni rregullisht ate. Ju jane realizuar ato qe keni degjuar. Me kete rast cila eshte dita juaj me me fat e javes ne pergjithesi, po dita me e pafat.
Personalisht nuk e ndjek horoskopin por nqs kam rastin nuk e humbas ta degjoj. Megjithese e degjoj nuk eshte se me behet muza e dites dhe sa dal jashta e kam harruar. Nganjehere kur me del krejt e kunderta me ate qe thote horoskopi i fus nje te qeshur duke thene se do te kete qene dejshem ai qe parashikoi horoskopin , kjo sepse eshte e pamundur qe te kemi te njejtin horoskop te gjithe psh te lindurit nen shenjen e peshqeve ne nje dite te caktuar, prandaj eshte abuzim me vetevete ose e gabuar plotesisht te besosh plotesisht ne horoskop.
Me gjithe qejf doja te degjoja edhe komentet tuaja per kete.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HOROSKOPI.

Mesazh nga ketrusha prej Thu Apr 02, 2009 10:58 pm

Ne fakt une personalisht ne horoskop nuk besoj,por e lexoj gati cdo dite me eshte bere si fiksim dhe mendoj me vete se ndoshta thote ndonje gje te vertete per mu sot,por thelle e di qe nuk eshte i vertete qe jane gjitha rrena..dita me fat me thene te drejten nuk kam sepse jam pa fat ne cdo gje,madje them pse te jem valle nje njeri kaq pa fat,por prap mendohem dhe them jam e fat sepse jetoj he falenderoj zotin per kete..

po ti piktor cila shenje je?peshqit?

pergezime per temen.. Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HOROSKOPI.

Mesazh nga Piktor prej Sat Apr 04, 2009 6:16 am

Po jam i shenjes se Peshkut.
Ne fakt dueht te beehte dallimi mes horoskopit te pergjithshem dhe nga kush e lexoi dhe atij personal qe duhet te jete me i sigurte.
Megjithate:
Asgje nuk eshte e sigurte sepse vete fjala parashikim ne kete rast ja ul % e vertetesise se horoskopit sepse asgje nuk parashihet egzaktesisht por imagjinohet ose perceptohet por siē po e theksojme nuk eshte e vertete se mund te realizohet. Me pak fjale kjo eshte rruga mundesite por jeta ka te papriturat e saj .
Duhet te kemi parasysh nese horoskopi thote se do te jete nje dite me fat ne profesion pra ne pune mund te jete e vertete por dita eshte e gjate dhe dikush mund tua prishe humorin apo mund te thyeni ndonje pjate padashje apo ndonje gjelle pa kripe etj.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HOROSKOPI.

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi