Opcione te reja ne forum!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Opcione te reja ne forum!

Mesazh nga toniweb prej Fri Mar 20, 2009 12:59 pm

Pershendetje!
Ju njoftoj qe sapo kam vendosur 2 opcione te reja ne forum!
1"Reputazioni Ne Forum" c'cdo antar mund te gjykoj antaret e forumit ne menyre pozitive ose negative.Per te bere kete gje,mjafton qe antari te shkoj tek nje teme ku ka postuar antari qe deshiron te gjykoje dhe ne krah te djathte te postimit qe antari ka kryer del nje + dhe nje - ne baze te gjykimit qe deshiron ti japesh,pra pozitiv apo negativ!
2"Piket Ne Forum"ky opcion llogarit piket qe nje antar fiton ne baze te cdo postimi qe ai ben,nje pergjigje ne nje teme eshte +1 pik,nje teme e re e hapur eshte +3 pik dhe tek profili i cdo antari dalin piket qe antari ka grumbulluar ne baze te postikeve te kryera!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi