Furgoni i bankės grabitet nga furgoni i tė burgosurve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Furgoni i bankės grabitet nga furgoni i tė burgosurve

Mesazh nga toniweb prej Wed Mar 18, 2009 10:30 am

Njė bankė nė Hungari humbi mė shumė se 20 mijė paund, pėr shkak se furgoni qė transportonte paratė u pėrplas me njė furgon qė transportonte tė burgosur. Ndėrsa zjarrfikėsit shpėtuan tė burgosurit e kategorisė “A” nga automjeti qė digjej, njė shumė e vogėl u zhduk nga furgoni i parave nė rrugėt e Budapestit. Kur policia mbėrriti paratė ishin zhdukur, por ashtu edhe tė burgosurit. Policia dyshon se pėrplasja mund tė jetė organizuar nga burgu, ose mė mirė nga tė burgosurit e privilegjuar dhe tė jetė kryer nga anėtarėt e bandave jashtė. Banka ende dyshon. Nga tė gjitha makinat nė rrugė ishte e paparashikuar tė pėrplaseshin kėto dy makina.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi