Bixhozi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bixhozi

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 2:10 am

Te dashur forumista kjo eshte nje teme shume e perhapur ne te gjithe boten , por sidomos ketu ne Shqiperi . te rinjte e sotem gjejne qetesine ne lotto , billardo , kompjutera etj ...
si ka mundesi qe terhiqen kaq shume nga keto lojera , qe humbin jo vetem kohen dhe leket por behen aq fiksim sa te cojne deri ne humbjen e personalitetit, te shoqerise dhe te jetes??!! si mendoni ju pse ndodh ky fenomen dhe si luftohet , nese mund te luftohet ??
Une shoh shume njerez rreth meje qe e kane humbur fare duke u marr pas ketyre gjerave , po shkaterrojne jeten e tyre per keto gjera ...qe fundja skane vecse humbje ...? !!!

mua personalishte me vjen keq per keto njerez ,sepse nje dite kur tju "rikthehet kujtesa"
do jete teper vone dhe do pendohen rende . ky eshte mendimi im .
ju mirepres!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bixhozi

Mesazh nga toniweb prej Mon Mar 30, 2009 2:53 pm

PO KJO NDODH KUR KA NJE PERQINDJE PAPUNESIE SUPER TE MADHE SIC E KA EDHE SHQIPERIA,KSHU QE CUNAT NE SHQIPERI TASHME KONCEPTOJNE SI PUNE BIXHOZIN,LLOTON(PA E DITUAR QE KETO JANE BERE PER TE FITUAR DISA DHE PER TE HUMBUR SHUMEEEEEE)
HEREN E FUNDIT QE ISHA NE SHQIPERI ME HABITI FAKTI QE GATI 90% E CUNAVE QE TAKOVA LUANIN RREGULLISHT LLOTO DHE PER ME TEPER,SHUMICA E TYRE ISHIN TE PA PUNE!!!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bixhozi

Mesazh nga so prej Tue Mar 31, 2009 1:32 pm

lloto e kafene qe ne pike te mengjesit SadSadSad
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bixhozi

Mesazh nga ketrusha prej Wed Apr 01, 2009 12:54 am

toniweb shkruajti:PO KJO NDODH KUR KA NJE PERQINDJE PAPUNESIE SUPER TE MADHE SIC E KA EDHE SHQIPERIA,KSHU QE CUNAT NE SHQIPERI TASHME KONCEPTOJNE SI PUNE BIXHOZIN,LLOTON(PA E DITUAR QE KETO JANE BERE PER TE FITUAR DISA DHE PER TE HUMBUR SHUMEEEEEE)
HEREN E FUNDIT QE ISHA NE SHQIPERI ME HABITI FAKTI QE GATI 90% E CUNAVE QE TAKOVA LUANIN RREGULLISHT LLOTO DHE PER ME TEPER,SHUMICA E TYRE ISHIN TE PA PUNE!!!

nuk eshte puna qe bixhozin e luajne ato qe jane te papune,por u behet ves dhe nuk mund te jetojne pa lujt lojra te ndryshme..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bixhozi

Mesazh nga NIKO prej Sat Nov 28, 2009 11:09 pm

S`ka gjo ma t`keqe se bixhozi! :-c:
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bixhozi

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi