Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 1:53 am

Cmendojn vajzat per djemt ?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ToolChee prej Thu Mar 19, 2009 9:19 am

Unn mendojj see ka djemm te sinqerttt po kaa edhee te pasinqertt
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 23, 2009 1:53 am

mendoj qe jane genjeshtare dhe kalamaj te papjekur..nuk kuptojne se cfare duan nga jeta...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga so prej Mon Mar 23, 2009 3:48 pm

ketrusha shkruajti:mendoj qe jane genjeshtare dhe kalamaj te papjekur..nuk kuptojne se cfare duan nga jeta...
nuk mendoj se eshte e vertete kjo..prandaj na pelqejne ne ,se jane genjshtare???????sa per genjeshtrat edhe gocat nuk ia pertojne eee
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 23, 2009 5:17 pm

so shkruajti:
ketrusha shkruajti:mendoj qe jane genjeshtare dhe kalamaj te papjekur..nuk kuptojne se cfare duan nga jeta...
nuk mendoj se eshte e vertete kjo..prandaj na pelqejne ne ,se jane genjshtare???????sa per genjeshtrat edhe gocat nuk ia pertojne eee

po ti nuk ke pare nga ato cunat qe ne fillim plasin me fjale te embla e pastaj ......
normale qe dhe vajzat jane rrence..nuk i futa te gjithe cunat ne nje thes..nuk e mendoj ashtu..
une shpresoj qe nje dite te gjej personin qe kerkoj... :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga so prej Thu Mar 26, 2009 2:51 pm

qe konkurrenca mes gocash eshte me e forte se ajo e djemve per njeri -tjetrin,dhe kjo pengon qe te kete nje miqesi te vertet mes gocave
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ketrusha prej Thu Mar 26, 2009 3:06 pm

so shkruajti:qe konkurrenca mes gocash eshte me e forte se ajo e djemve per njeri -tjetrin,dhe kjo pengon qe te kete nje miqesi te vertet mes gocave
e di qe ke te drejte..ndaj nuk kam shoqe une Shocked
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga NIKO prej Wed Nov 25, 2009 12:30 pm

ketrusha shkruajti:
une shpresoj qe nje dite te gjej personin qe kerkoj... :F:

Gerrmo "Tare", gerrmo! ::q-::
Ku je duke kerkuar ne pergjithsi? Qe te dukem noj her anej rrotul!! :q-: :q-: ... :-c:
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Nov 28, 2009 1:04 am

hahha dreq e kam gjet je pergjigj em vonese Razz Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga NIKO prej Mon Dec 28, 2009 10:53 pm

mė mirė vonė, se kurrė! :F:
dreq je vet. santa
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendojne vajzat per djemt?E c'mendojne djemt per cunat?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi