C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 1:24 am

une e degjoja shume kete emision..por tani sjam me ne shqip dhe skam ku ta degjoj..me mungon shume..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Mesazh nga so prej Tue Mar 17, 2009 6:37 am

une se kam degjuar kurre...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Mesazh nga toniweb prej Sun Mar 22, 2009 1:02 pm

ketrusha shkruajti:une e degjoja shume kete emision..por tani sjam me ne shqip dhe skam ku ta degjoj..me mungon shume..
hahahahah po tek portali ke radio Shqiptare moj goce dhe ke top albania radio e degjon live kshu qe seshte nevoja te jeshe ne shqiperi per ta degjuar!!!

ndesa si program eshte majft i pelqyr ne shqiperi!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 23, 2009 1:18 am

toniweb shkruajti:
ketrusha shkruajti:une e degjoja shume kete emision..por tani sjam me ne shqip dhe skam ku ta degjoj..me mungon shume..
hahahahah po tek portali ke radio Shqiptare moj goce dhe ke top albania radio e degjon live kshu qe seshte nevoja te jeshe ne shqiperi per ta degjuar!!!

ndesa si program eshte majft i pelqyr ne shqiperi!
se kam vene re se ka radio shqiptare...flm :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni per kozeten dhe nje kenge per ty?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi