Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 12:50 am

Ideja e kesaj teme eshte te rrefejme per femijerine tone:

. Lojerat qe kemi luajtur!
. Te mirat qe kemi patur!
. Te keqiat qe kemi patur!
. Sherret e problemet qe kemi bere!
. Cfare na ka pelqyer?
. Cfare nuk na ka pelqyer?

Le te terheqim nje paralele me femijet e sotem!!! Ata qe njohim ne, qe kemi ne familje!!! Si ia bejne ata? Te komentojme mbi ato pika me siper dhe mbi te tjera te cilat i shihni te nevojshme per t'u diskutuar.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 1:16 am

eh femijeria...

femijeria ime ka shume kujtime...dhe shpesh here e mendoj me kthehet nje nostalgji e madhe..
me kujtohet klasa e pare qe mesuesja me qonte ne tabele duke rrecitu vjersha
ku luaja me klasen shume lojra te ndryshme,ku benim shetitje ne mal...
nganjehere benim mbremje ne klase dhe nje here kur isha ne klase te 5 nje shok klase qe me ngacmonte erdhi te kercente me mu,une nuk pranoja por mesuesja me beri qe te kerceja me te dhe kur erdha ne shpi nje kusheri i imi qe e kisha ne klase i kishte thene vellait qe kisha kercy me ate djalin dhe vellai filloi duke me bertit ..
eh sa e sa kujtime ka femijeria..

femijet e sotem nuk rriten kurr me gezimi qe kemi pase ne..ose me ate pasion..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Mesazh nga so prej Tue Mar 17, 2009 7:07 am

kam shume nostalgji per femijerine,me kujtohet kur luanim kukafshehtas me femijet e legjes deri vone ne darke,edhe pse ne erresire,neper pallatet..kur ne darke mblidheshim kur nuk kishte drita ,e tregonim barcaleta..kur vinte vera e te gjithe shkonim ne plazh,kur behej mis pallati..kur ziheshim me njeri-tjetrin...kur venim ne fshat tek gjysherit qe shkonim te ruanim edhe bagetite neper ara elojerat qe beheshin,benim sikur i ruanim por ne te vertet laheshim ne lum...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 12:45 pm

mbaj mend duke luajtur me kusherinjte e mi gjitha lojrat e ndryshme...nganjehere benim sherre dhe fshiheshim per te mos e marre vesht kush...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femijerija jone dhe femijet e sotem..!!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi