dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga so prej Sat Mar 14, 2009 8:42 am

une jam e mendimit qe dashuria ne largesia nuk mund tt'i rezistoje kohes,qe heret apo vone do te filloje nje krize ne lidhjen
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga toniweb prej Sat Mar 14, 2009 7:34 pm

NQS BEHET FJALE PER NJE KOHE SHEMBULL NJE VIT EDHE REZISTOHET POR NQS BEHET FJALE PER TE MBAJTUR DASHURI NE LARGESI UNE JAM I MENDIMIT QE S'BEHET FJALE PER DASHURI PASI ESHTE E PA KONCEPTUESHME!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 1:21 am

e keni shume gabim...une kam nje rast te motres time qe ka qendru per 6 vite larg te fejuarit ngaqe nuk ishte mundesia te qendronin afer..dhe kjo nuk do te thote qe kane rresht se dashuruari njeri tjetrin..nese eshte me te vertete dashuri mund te rrezistoje..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga so prej Mon Mar 16, 2009 6:35 am

mund te jete nje perjashtim edhe me behet shume qefi por ne pjesen me te madhe te rasteve esshte shume e veshtire:(
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga toniweb prej Mon Mar 16, 2009 11:07 am

ketrusha shkruajti:e keni shume gabim...une kam nje rast te motres time qe ka qendru per 6 vite larg te fejuarit ngaqe nuk ishte mundesia te qendronin afer..dhe kjo nuk do te thote qe kane rresht se dashuruari njeri tjetrin..nese eshte me te vertete dashuri mund te rrezistoje..
KY RAST ESHTE NJE PERJASHTIM I NORMALITETIT QE ESHTE E KUNDERTA E KETIJ RASTI!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 10:54 pm

toniweb shkruajti:
KY RAST ESHTE NJE PERJASHTIM I NORMALITETIT QE ESHTE E KUNDERTA E KETIJ RASTI!
pse eshte jashte normalitetit?nese e te vertete e don nje person me shpirt largesia as qe mund te mendohet de krahasohet me ndjenjen..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga so prej Tue Mar 17, 2009 6:48 am

po sepse nje nder arsyet eshte se kur ke nje lidhje ne largesi,kur behet fjale per shume kohe them,ti do te kesh novoje per shume gjera dhe per afersine e tij ,do te shtohet xhelozia sepse duke mos e pare se cfare ben rritet edhe mos besimi,ne ditet e veshtira te jetes nuk e ke prane,mbase don te ndjesh edhe nje perkedhelje nje puthje,atehere lind nevoja per nje figure me te afert...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 12:20 pm

so shkruajti:po sepse nje nder arsyet eshte se kur ke nje lidhje ne largesi,kur behet fjale per shume kohe them,ti do te kesh novoje per shume gjera dhe per afersine e tij ,do te shtohet xhelozia sepse duke mos e pare se cfare ben rritet edhe mos besimi,ne ditet e veshtira te jetes nuk e ke prane,mbase don te ndjesh edhe nje perkedhelje nje puthje,atehere lind nevoja per nje figure me te afert...
e ke gaim nese mendon keshtu..nese ti krijon nje lidhje duhet te jete besimi ne rralle te pare dhe po nuk qe ky eshte e kote ajo idhje..pra nese ke besimin nuk ka pse te jete xhelozia qe ndoshta ai ne nje dite apo tjetren mund te te tradhtoje...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dashuria ne largesi,mendoni se mund te rezistoje?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi