ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga so prej Sat Mar 14, 2009 8:40 am

une mendoj qe akoma femra shikohet si nje shtese e burrit ,ku roli i saj eshte te kujdeset per familjen ,e ku shume femrave nuk u eshte e lejuar akoma te kerkojne nje pune ...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga Piktor prej Sat Mar 14, 2009 8:52 pm

Shoqeria shqiptare eshte emancipuar dhe nga ajo qe shihet ēdo dite e me shume po ze vend te rendesishem ne jeten e perditeshme.
Normalisht qe nuk eshte ēdo gje roze apo ne rregull sepse probleme te tilla hasen edhe ne boten e emancipuar apo flamuj te demokracise ne bote.
Te pakten metropoli shqiptar dhe ai i qyteteve kryesore eshte ne nivel te kenaqshem.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga so prej Sun Mar 15, 2009 7:43 am

po piktor por nuk mund te jete nje emnacipim vetem ne 3 qytete,po shko nje cike ne veri apo ne qytete te tjera te jugut ..edhe une mendoja keshtu si ty por akoma jemi shume larg
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 1:17 am

per mendimin tim shoqeria eshte nje gje e rendesishme..por nganjehere jane ca njerz qe shoqerine e konsiderojne interes..dhe nuk eshte gje e mire..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga so prej Mon Mar 16, 2009 6:46 am

por gjitHjmone shoqeria do te konsiderohet INTERES...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 10:56 pm

so shkruajti:por gjitHjmone shoqeria do te konsiderohet INTERES...

qe eshe nje gje krejt e gabuar..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ē'vend ze femra ne shoqerine shqiptare?jepni mendimin tuaj

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi