TEST

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

TEST

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:57 am

kur dal nuk mund te harroj: celin :mrgreen:
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: afrike krejt e vetme Rolling Eyes
nuk do beja kurre: abort vetevrasje
shenja zodiacale: binjaket
inatosem kurr: kur me gjykojne pa me njoft dhe kur flas dhe nuk me degjon kush Twisted Evil
skuqem(ndihem ne silket) kur: kur dikush me shikon ose ben kompliment
enderoj: shpesh..edhe nganjehere me sy hap
kam frike nga: akrepat
ushqimi i preferuar:byrek,lasagne
pija e preferuar: vodka redbull/burn
fruta e preferuar: portokalli,dhe frutat e thata
hera e fundit qe kam qare: para pak ditesh
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : askerkujt
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: se di
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: tani eshte shoqja e dhomes
armiku me i keq: gjarpri
miku me i mire: motra dhe ditari
blerja ose pazari i fundit: dje bleva cokollate
neveri: hardhuca
nuk do doja: te ikja per l..
nuk besoj: ne fallxhore
do doja te besoja te: me shkonin mire gjerat
nuk besoj kurre: qe do behem murgeshe :mrgreen:
fatesjellesi im: sinqeriteti qe kam
ngjyra e preferuar : kjo qe po shkruaj
ngjyra qe urej: e verdha,jeshile fosfor
udhetimi qe enderroj: te ikja ne paris me dikend qe kisha bere ne plan por qe ska me Crying or Very sad
dita me e bukur: ishte data 22
udhetimi me i bukur: akoma skam bere
makina qe do doja te blija: citroen
aktori,aktorja e preferuar: jenifer lopez
difekti qe kam: pesimiste
cilesia qe kam: se di
kengetari,kengetarja e preferuar: sabri fejzullahu,ardian trebicka
ne TV ndjek me shume: asgje
ne TV urej me shume: reklamat koti
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: do jetoja femijerine dhe adoleshencen
kenga e preferuar : syte e tu
filmi i preferuar: kam shume
libri i preferuar: syzeza karoline
deshira qe kisha kur isha femije: te isha e lumtur Crying or Very sad
cfare deshiroj te bej tani: te mbaroj studimet
genjeshtra me e madhe qe kam thene: se di Rolling Eyes
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: kujtimet
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: luften dhe varferine
nga dashuria ime e pare kujtoj: do kujtoj cdo gje Crying or Very sad
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi