Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:33 am

cfare duhet te kete je mashkull ose femer qe te jete ideal per ju?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 3:01 pm

une nuk mendoj fare se si duhet te jete djali PERFEKT sepse e di qe nuk e ekziston,sepse nuk ekziston nje njeri perfekt,por me pelqen nje person me karakter te forte ,jo te ndrojtur ,te dije te flas ne situata te ndryshme ,te me respektoje ,te beje sa dopak te qeshesh ,te kete fantazi,te me shikoje ne sy kur me flet,TE MOS ME GENJEJE,pse jo edhe pamja fizike.lista vazhdon akoma por do ti shkruaj me vone Smile
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 2:08 am

mashkulli ideal per mu nuk egziston dhe as nuk e du...por do me pelqente te ishte i sincert i sincert dhe vetem i sincert...vetem atehere eshte perfekt per mu...
nje thenie thote keshtu : personi qe dashuron,nuk ka asnje te mete,fillo te mos e duash dhe do shikosh te metat e tij...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga toniweb prej Mon Mar 16, 2009 11:11 am

KA SHUME GJERA QE MUND TE KETE PERSONI QE DESHIROJ TA KEM PRANE,POR PO NUK PATI SINQERITET&CILTERSI + NJE PAMJE FIZIKE TE PRANUESHME S'BEHET GJE Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 10:52 pm

toniweb shkruajti:KA SHUME GJERA QE MUND TE KETE PERSONI QE DESHIROJ TA KEM PRANE,POR PO NUK PATI SINQERITET&CILTERSI + NJE PAMJE FIZIKE TE PRANUESHME S'BEHET GJE Very Happy

crendesi ka bukuria per ty?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si duhet te jete femra/mashkulli ideal per ju?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi