Per cfare grindeni me shume me prinderit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Per cfare grindeni me shume me prinderit?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:27 am

une nuk jam grind ndonje here...por ne ca raste sepse doja te beja shum gjera dhe ndoshta se kisha mundesine
------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga ketrusha nė Fri Mar 13, 2009 3:10 pm, edituar 1 herė gjithsej

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per cfare grindeni me shume me prinderit?

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 3:07 pm

mbase kur isha ne gjimnaz grindesha nje cike me babin ,por per gjaera shume banale kur i mendoj sot.tani ka ca vite qe nuk grindem fare ejane nje mbeshtetje shume e madhe per mua:-)
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per cfare grindeni me shume me prinderit?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 3:11 pm

eh tani mezor pres ti shikoj dhe jo me te grindem..me ka marr malli shume..dhe tani dmth nuk kam pse te grindem..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per cfare grindeni me shume me prinderit?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi