Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:25 am

une jam kunder...por nganjehere ne ca rashte eshte mire dmth se ke mundesine te njohesh personin me mire..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 3:10 pm

nuk jam pro bashkjeteses se zgjatur ne vite me qellimin per te njohur personin me te cilin ke lidhje ,sepse jam e bindur qe do te kete shume gjera qe nuk do t'i kem njohur edhe pas vitesh ..jam per martesen
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga toniweb prej Fri Mar 13, 2009 3:56 pm

Nuk jam kunder por varet ne ckushte,rrethana dhe me ke dhe per me teper me c'qellim?
nqs eshte thjeshte per te kaluar 1 ose 2 vjet ok por nqs eshte dicka serjoze nuk ka sens bashkjetesa kur ekziston martesa!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 1:41 am

toniweb shkruajti:Nuk jam kunder por varet ne ckushte,rrethana dhe me ke dhe per me teper me c'qellim?
nqs eshte thjeshte per te kaluar 1 ose 2 vjet ok por nqs eshte dicka serjoze nuk ka sens bashkjetesa kur ekziston martesa!

ok..por nese ti nuk ke mundesi te martohesh?nuk do bashkejetoje?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga toniweb prej Mon Mar 16, 2009 11:21 am

NATYRISHT QE PO NQS ESHTE PERSONI QE DASHUROJ DHE QE DESHIROJ TE KALOJ JETEN,PASTAJ MARTESA NE VETVETE ESHTE NJE FORMALITET,AJO QE KA RENDESI ESHTE TE JESH I VETDISHEM QE ESHTE PERSONI ME TE CILEN KE VENDOSUR TE KALOSH VITET E JETES QE TE KAN MBETUR! Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 11:10 pm

toniweb shkruajti:NATYRISHT QE PO NQS ESHTE PERSONI QE DASHUROJ DHE QE DESHIROJ TE KALOJ JETEN,PASTAJ MARTESA NE VETVETE ESHTE NJE FORMALITET,AJO QE KA RENDESI ESHTE TE JESH I VETDISHEM QE ESHTE PERSONI ME TE CILEN KE VENDOSUR TE KALOSH VITET E JETES QE TE KAN MBETUR! Cool

mendim i mire..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder bashkejeteses?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi