Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:23 am

per mua nuk kae ndonje rendesi..dometheni eshte se ai qe te ben zile do te thote qe po te mendon..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 3:16 pm

ose do te thote qe nuk ka lek ne tel e po te kerkon qe ta marresh ti;-),nese me ben zile shoqja ime e zemres,do te thote qe po me pershendet e qe me mendon,nese me bene zile i dashuri do te thote qe duhet ta marr une se i ka mbaruar oferta e tel :-)
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga toniweb prej Fri Mar 13, 2009 3:49 pm

Per mua jane 0 % !
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 1:47 am

so shkruajti:ose do te thote qe nuk ka lek ne tel e po te kerkon qe ta marresh ti;-),nese me ben zile shoqja ime e zemres,do te thote qe po me pershendet e qe me mendon,nese me bene zile i dashuri do te thote qe duhet ta marr une se i ka mbaruar oferta e tel :-)
hahaha sa e lezetshme..me oferta ti e? Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga so prej Mon Mar 16, 2009 6:45 am

ketrusha shkruajti:
so shkruajti:ose do te thote qe nuk ka lek ne tel e po te kerkon qe ta marresh ti;-),nese me ben zile shoqja ime e zemres,do te thote qe po me pershendet e qe me mendon,nese me bene zile i dashuri do te thote qe duhet ta marr une se i ka mbaruar oferta e tel :-)
hahaha sa e lezetshme..me oferta ti e? Very Happy


patjeter ,se jo i bie qe te mos e mbush kurre me lek tel Smile
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 11:52 pm

hihihi..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te redesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi