Test

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Test

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 11:21 am

1. Sa i/e gjate je?
- 1.69

2. Te pelqejne bananet?
- po..fruti

2.Cfare ben zakonisht te premteve?
- ne shkolle

3.Ke pire birre javen e kaluar?
- jo..por sonte do pi

4.Nese do te kishe nje fuqi te mbinatyrshme, cfare do te beje?
- do fluturoja dhe do ikja dikund :mrgreen:

5.Vendi yt i preferuar?
- afrike

6.I lexon librat e Harry Potter?
- jo vetem 1 kam lexu

7.Ushqimi yt i preferuar?
- picat,lazanje

8.Cfare do te beje nese Michael Jackson te te ftonte per darke?
- do ta refuzoja

9.Ku do te doje te udhetoje se shpejti?
- france

10.Varke apo autobus?
- varke

11.Perdite ben dush?
- po
12.Me mire ta vrasesh merimangen apo ta lesh te ike?
- ta le te iki

13.Seriali televiziv i preferuar?
- goku

14.Ha drithera naten?
- jo

15.Pershkruaje veten tende ne 3 fjale...
- e thjeshte,e qeshur,e qete

16.Me mire shurdh/e apo i/e verber?
- me mire i verber,sepse nuk shikon te pakten se cbehet ne kete bote te humbur

17.Fruti i preferuar?
- qershite,shega..

18.Leng dhe patatina apo qumesht dhe biskota?
- leng dhe patatina

19.Per ke do votosh ne 2009?
- per askend..

20.Firefox apo Internet Explorer?
- Firefox

21.Mendimi yt me i fundit?
- do iki te takoj kusheririn

22.Elementi i preferuar?
- H2O

23.Ku eshte Aldo?
- se di

24.E mbeshtet Parisin?
- per ca?

25.Momenti me i sikletshem?
- kur behem me turp

26.Opera, Musical, Koncert, Loje, Performance, apo Tjeter?
- te gjitha

27.Vendi i preferuar per te ngrene?
- ne nje vend romantik

28.Me mire te kesh vape apo ftohte?
- vape

29.AMC apo Vodafone?
- Vodafone

30.Uje apo 100% leng?
- te dyja

31.Sa e ke numrin e kembes?
- 39

32.Si ndihesh?
- keq

33.Te besh dashuri apo seks?
- dashuri

34.Me mire te maresh numrin apo ta japesh?
- te marresh nr

35.Kur mendon te martohesh?
- 50 vjece

36.Ke tatuazhe, dhe nese po, ku i ke?
- jo

37.Ke adhuron me shume?
- motren

38.Ke kafshe shtepiake, nese po, cfare kafshe/sh?
- mace,qen...vdes

Sa i/e gjate je?
- e thashe ne fillim

39.Per cfare krenohesh me shume ne jeten tende?
- per familjen time

40.Ku e sheh veten pas 5 vitesh?
- diku larg

41.Cilat jane ato 3 fjale me te cilat shoku/shoqja yt/jote i/e ngushte do te jepte per te te pershkruar ty?
- se di

42.Nese do te te mbeteshin vetem 6 muaj jete, cfare do te beje ne fillim?
- te njejtat gjera qe bej

43.Cfare ben per t'u argetuar?
- shume gjera

44.Heroi yt i femijerise?
- goku

45.Mendon se filxhani eshte gjysem bosh apo gjysem plot?
- gjysem bosh

46.Nese do ta ktheje kohen pas, per te korrigjuar ndonje gabim, a do e beje?
- po te madhe fort

47.Nese do te fitoje llotarine, si do i shpenzoje milionat?
- do i dhuroja ca per ato qe kane nevoje,pjesen tjeter se di

48.Nese do ishe nje kafshe e eger, cilen kafshe do te zgjidhje?
-pantera

49.Cfare te ben per te qeshur?
- shume gjera

50.Cfare te ben per te qare?
- nje kujtim i hidhur

51.Nese do te jetoje kudo ne bote, ku do te ishte?
- ne afrike

52.Nese do te ishe i sukseshem ne cilindo profesion ne bote, cfare profesioni do te zgjidhje?
- perkthyse

53.Pershkruaj mengjesin perfekt te se dieles?
- te zgjohesha ne shtepine time qe me mungon shume me familjen si dikur Crying or Very sad

54.Alienet kane zbarkuar ne toke dhe te kane zgjedhur ty per t'i bere vizite planetit te tyre. A do te shkoje me ta?
- po

55.Thua "Te dua" ne nje lidhje?
- po

56.Mbylli syte per nje cast, cili te vjen ndermend?
- mama

57.Sa hobi ke ti?
- shume

58.Kapesh per dore kur ecen ne publik?
- varet me ke jam

59.Cfare te terheq me shume?
- thjeshtesia,sinqeriteti dhe ciltersia

60.Ben plane?
- jo

61.Ku mbeshtetesh kur je poshte me moralin?
- tek ime moter dhe te muzika Crying or Very sad

62.Pse po e ben kete test?
- sepse me duket interesant

63.Shkruan me doren e majte apo me doren e djathte?
- me te djathten

64.Mal apo det?
- te dyja

65.Mendon se mund te arrihet nje jete e mire? Apo eshte dicka jashte kontrollit tone, psh fati etj.?
- per jeten me te mire po mundohem

66.Te erdhen gje ne maje te hundes keto pyetje?
- jo ,fare

67.Kenga jote e preferuar e te gjithe koherave?
- jane shume, et si tu n'existais pa..sonate etj...muzike e lehte me pelqen
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi