Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:51 am

boh..e shikoj si amerike Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

wow, ca teme!!

Mesazh nga NIKO prej Sun Mar 29, 2009 9:26 am

Kismet t`jemi gjall deri atehere. Laughing
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga toniweb prej Sun Mar 29, 2009 10:37 am

Shqiperine pas 50 vjetesh e shoh gjithmone 50 vjet pas Europes!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga so prej Sun Mar 29, 2009 10:48 am

nuk mendoj se do te kete ndryshime te medha,per te mos thene shuuuuume pak....
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Mar 29, 2009 11:50 pm

toniweb shkruajti:Shqiperine pas 50 vjetesh e shoh gjithmone 50 vjet pas Europes!

nuk i dihet
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga toniweb prej Mon Mar 30, 2009 2:49 pm

ketrusha shkruajti:
toniweb shkruajti:Shqiperine pas 50 vjetesh e shoh gjithmone 50 vjet pas Europes!

nuk i dihet
SHENJAT JANE ATO TANI PER TANI POR KUR THONE:SHPRESA VDES E FUNDIT!!!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 31, 2009 12:20 am

toniweb shkruajti:
ketrusha shkruajti:
toniweb shkruajti:Shqiperine pas 50 vjetesh e shoh gjithmone 50 vjet pas Europes!

nuk i dihet
SHENJAT JANE ATO TANI PER TANI POR KUR THONE:SHPRESA VDES E FUNDIT!!!

e ke gabim..e ke par tiranen si eshte bere?
ka shume luks
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga so prej Tue Mar 31, 2009 1:23 pm

ketrushe por nuk mund te flasesh vetem per tiranen,eshte vetem nje qytet,po te gjithe te tjeret ku jane,ja sic kane qene Sad ,e pra se edhe njerezit aq koke kane ,u be tirana e o burra te gjithe te tranferohemi atje....
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga toniweb prej Tue Mar 31, 2009 3:47 pm

ketrusha shkruajti:

e ke gabim..e ke par tiranen si eshte bere?
ka shume luks

Lluksi i tiranes eshte nje lluks surreal,ku kane lluks 100 familje dhe 900.000 vete te tjere me zorr arine fundin e mujit dhe shumica e atyre qe kane i kane nepermjet bizneseve ilegale,pastaj ekonomine e nje vendi nuk mund ta bej vetem nje qytet,sapo del nga tirana e kupton kush eshte Shqiperia e vertete!!!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga Piktor prej Tue Mar 31, 2009 8:09 pm

Mendimi im eshte pozitiv per Shqiperine e pas 50 viteve. Mendoj se vendi do te jete zhvilluar shume sidomos qytete dhe turizmi. Jemi nje vend qe ka dhe ofron me mijra kuriozitete per te kaluaren e saj historike. Nje vend i vogel vertet jemi por me nje histori te madhe ndoshta me te madhe nga ajo qe mban apo dime ne.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Wed Apr 01, 2009 1:06 am

so shkruajti:ketrushe por nuk mund te flasesh vetem per tiranen,eshte vetem nje qytet,po te gjithe te tjeret ku jane,ja sic kane qene Sad ,e pra se edhe njerezit aq koke kane ,u be tirana e o burra te gjithe te tranferohemi atje....

eh so por nese nuk rregullohet kryeqyteti i nje vendi si do rregullohen qytetet me te vogla?ja prshm shkodren duke e rregullu jane..me rralle i marrin te gjithe,pastaj ngadale s ne jemi ashtu dhe nga lufterat qe nuk na kane lene rehat...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga oliinter prej Wed Apr 08, 2009 5:53 am

pas 50 vjetesh do e shihja shqiperine perseri pa drita pa uje dhe me shume kryeministra genjeshtar.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Wed Apr 08, 2009 7:27 pm

oliinter shkruajti:pas 50 vjetesh do e shihja shqiperine perseri pa drita pa uje dhe me shume kryeministra genjeshtar.
:v-:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga oliinter prej Thu Apr 09, 2009 6:45 am

ketrusha shkruajti:
oliinter shkruajti:pas 50 vjetesh do e shihja shqiperine perseri pa drita pa uje dhe me shume kryeministra genjeshtar.
:v-:

pse ti mendon se do ndryshoj?

i kaluam 20 vjet dhe po ne vend numero do kalojn edhe aq te tjera dhe ne perseri ne vend do jemi pa asnje ndryshim
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ToolChee prej Thu Apr 09, 2009 8:51 am

Sdii valla si do j€t aaaaaaaa M€ndoj sii oliint€r
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga mozaa prej Thu Apr 09, 2009 8:57 am

Iiiihhhhaaa,shyqyr s'do ta pres ta shof pas 50 vitesh!Hajt te ishte pas 5 vitesh! lol!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Apr 10, 2009 5:50 pm

mozaa shkruajti:Iiiihhhhaaa,shyqyr s'do ta pres ta shof pas 50 vitesh!Hajt te ishte pas 5 vitesh! lol!

normal qe do e shikosh se 15 vjece je :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga mozaa prej Sat Apr 11, 2009 6:12 am

Akoma si kam mbush 15-t,mos mi shto te lutem qy! :F: Crying or Very sad
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Apr 11, 2009 8:16 am

mozaa shkruajti:Akoma si kam mbush 15-t,mos mi shto te lutem qy! :F: Crying or Very sad


hihihi..he mi se pak te shtova lol!

un per vete e shikoj ska ma mire
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e shihni shqiperine pas 50 vitesh?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi