Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:50 am

per mendimin tim nganjehere buron nga dashuria..por dhe xhelozi te tepert nuk duhet..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 2:54 pm

une jam e mendimit qe ne nje lidhje ku ka sadopak dashuri duhet te kete edhe xhelozi por jo deri aty sa te behet nje obsesion sepse mund te paralajmeroje edhe fundin sepse ne kete raste lidhja behet nje burg e fillojne edhe genjeshtrat
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga toniweb prej Fri Mar 13, 2009 4:20 pm

nqs dashuron nuk mund te mos jesh xheloz por edhe xhelozia e tepert e kthen dashurine ne nje patollogji!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga Piktor prej Sat Mar 14, 2009 9:19 pm

Xhelozia duhet ndare ne ate femerore dhe mashkullore. Femra eshte xheloze nga natyra dhe i shkon xhelozia deri ne ate mase sa te mos i shkaktoje probleme burrit te saj qe mund te sjelli edhe shkaterrimin e familjes me obsesionet e saja. Ndersa kur behet mashkulli xheloz do thosha se dashuria ka marre teposhten. Normal qe nje mashkull mund te jete xheloz per femren e saj por nuk e shfaq si femra dhe kur fillon ta shfaqi besoj se shume gjera nuk jane si me pare.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga so prej Sun Mar 15, 2009 7:48 am

Piktor shkruajti:Xhelozia duhet ndare ne ate femerore dhe mashkullore. Femra eshte xheloze nga natyra dhe i shkon xhelozia deri ne ate mase sa te mos i shkaktoje probleme burrit te saj qe mund te sjelli edhe shkaterrimin e familjes me obsesionet e saja. Ndersa kur behet mashkulli xheloz do thosha se dashuria ka marre teposhten. Normal qe nje mashkull mund te jete xheloz per femren e saj por nuk e shfaq si femra dhe kur fillon ta shfaqi besoj se shume gjera nuk jane si me pare.

shume dakord
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga ketrusha prej Mon Mar 16, 2009 1:13 am

Piktor shkruajti:Xhelozia duhet ndare ne ate femerore dhe mashkullore. Femra eshte xheloze nga natyra dhe i shkon xhelozia deri ne ate mase sa te mos i shkaktoje probleme burrit te saj qe mund te sjelli edhe shkaterrimin e familjes me obsesionet e saja. Ndersa kur behet mashkulli xheloz do thosha se dashuria ka marre teposhten. Normal qe nje mashkull mund te jete xheloz per femren e saj por nuk e shfaq si femra dhe kur fillon ta shfaqi besoj se shume gjera nuk jane si me pare.

jam dakort...por kur mashkulli ben shume xhelozin do te thote qe eshte bere si nje fiksim..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Xhelozia buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi