Test=3..sikur..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Test=3..sikur..

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:35 am

Sikur te kishit mundesi te vendosnit emrin tuaj do te donit te quheshit: ketrusha Laughing

Sikur te mund te kthenit kohen mprapsh, do te donit te jetonit gjate ciles moshe: moshen e femijerise kur isha e vogel dhe nuk dija se prapa gjith atyre lojrave ndodhej nje jete kaq e keqe

Sikur te kishit mundesi te jetonit ne nje periudhe tjeter kohore do te zgjidhnit:ujkun

Sikur te ishit aktor ne nje film, do te zgjidhnit personazhin e: angelina joli

Sikur te duhet te jetonit jeten e nje kafshe, do te zgjidhnit: ulkonjen

Sikur tju jepej mundesia te thoshit “Me fal”, kujt do tja thoshit: [vetem zotit

Sikur jeta te bazohej ne teori, do ta jetonit sipas ciles teori: eshte me mire te duash dhe te humbasesh se sa te fitosh dhe mos te dashurosh
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi