A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:25 am

jo nuk eshte e mundur..sepse dshuria eshte vetem per nje person ...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga Piktor prej Sat Mar 14, 2009 9:02 pm

Kur isha ne gjimnaz kish rene ne dashuri me dy vajza dhe nuk dija ti ndaja ke doja me shume. Perfundimisht nuk u lidha as me njeren as me tjetren.
Me pas rashe ne dashuri me shikim te pare me nje vajze tjeter dhe them se me verboi kaq shume dashuria per te saqe te tjerat nuk me hynin ne sy.
Dua te bej nje perkufizim por nuk mund te percaktoj kufijte e dashurise.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 12:06 am

Piktor shkruajti:Kur isha ne gjimnaz kish rene ne dashuri me dy vajza dhe nuk dija ti ndaja ke doja me shume. Perfundimisht nuk u lidha as me njeren as me tjetren.
Me pas rashe ne dashuri me shikim te pare me nje vajze tjeter dhe them se me verboi kaq shume dashuria per te saqe te tjerat nuk me hynin ne sy.
Dua te bej nje perkufizim por nuk mund te percaktoj kufijte e dashurise.
gabohesh me kete ide qe ke...ato dy vajzat qe mendon qe ke dasht ka qene simpati ose terhekje ose dashuri por nje perqindje e vogel...sepse po te duash nje person me gjithe shpirt nuk mendoj te jete aq e lehte te fshish nje nje ndjenje......
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga zemre_gones prej Thu Jul 30, 2009 9:45 pm

me ka ndodh te me pelqejn dy cuna njekohesisht por kan qen shum ndryshe nga njeri tjetrit
tek te dy gjeja ate qe kerkoja ta kishte nje cun qe per mua do ishte cuni im ideal ( i clii jeton vetem ne enderra )
------------------------------
avatar
zemre_gones
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Scorpio Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 16/11/1987
Mosha Mosha : 30
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga ketrusha prej Sun Sep 27, 2009 5:54 pm

pelqime eshte normale por eshte shume larg nga ajo qe quajme dahsuri..keshtu qe smund te kete dashuri me dy persona njekohesisht
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga tirolezi prej Fri Oct 02, 2009 12:06 pm

ne te vertete ,nga eksperinca qe kam ...e fillojme nga fillimi shjegimin e temes tuaj ...1-dashuria e pare nuk harrohet ....dhe pastaj jeta vazhdon...dashuron nje njeri ,e lidh jeten me te ,....dhe sa per ate qe mund te dashurosh 2 zemra njekohesisht ...nuk ndodh asnjehere ...ai osa ajo e dyta-i,jane ndjenja te momentit .a m'kuptoooooooooooveee.
------------------------------
avatar
tirolezi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : ITALI MER DAK
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 8
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga ketrusha prej Fri Oct 02, 2009 1:09 pm

pse thu dashuria e pare nuk harrohet kurre?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga Belisa prej Tue May 15, 2012 1:07 pm

JO shanse s'ka
------------------------------
avatar
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 36
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te dashurohemi me 2 persona ne te njejten kohe??

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi