Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:21 am

sepse eshte mentaliteti i njerzve keshtu..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga so prej Fri Mar 13, 2009 3:36 pm

edhe une mendoj qe ka ngelur nje nga mentaliteti pastaj do te ftoja nje ēike djemte te jepnin mendimin e tyre per kete teme ,do te isha shume kurioze..
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga toniweb prej Fri Mar 13, 2009 4:03 pm

Te kerkosh sot femren qe te mos ket patur lidhje me perpara eshte nje cik e veshtire per tu realizuar pik separi! Very Happy
Perse djemt Shqiptar e kerkojne kete gje?thjeshte eshte nje kulture e trashiguar nga tradita jo e mancipuar Shqiptare!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga Piktor prej Sat Mar 14, 2009 9:27 pm

Plotesisht dakort. Eshte ēeshtje mentaliteti. Une njoh nje njeri qe u martua tre here dhe te treja heret i deshtoi te kishte nje vajze beqare. Kur i thane po kete te treten pse nuk e le apo e treta e verteta. Ai u pergjigj - As une tashme nuk jam per nje virgjereshe. Fati im . Nuk mund ti dal kunder.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 17, 2009 12:18 am

sepse jane injoranta ato qe mendojne dhe kerkojne nje vajze te virgjer....sepse nuk do te thote aspak asgje..duke perjashtu rastet e rralla per ca femra...nese vajza ka pase nje lidhje nuk do te thote qe ka ik per l...dhe nuk mund te fejohet ma,ka qen thjesht nje eksperience ku dhe ajo mund te kete mesu shume gjera...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga katy prej Fri Jun 19, 2009 10:12 am

te shkretat ne thuaj ngelem te eksperiencat dhe mesimet.............
------------------------------
avatar
katy
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Sagittarius Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 02/12/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 2:46 pm

Tashme mendoj se dhe djemte shqiptare jane bindur se ta kerkojne vajzen te virgjer dhe pa histori dashurie eshte me e veshtire se te gjesh gjilperen ne kashte.

Per mendimin tim e rendesishme eshte te gjesh vajzen qe te pershtatet dhe te mos merresh shume me historine qe ajo mund te kete pasur (mjafton qe mos kete pasur shume histori se pastaj e mbajne te gjithe ne goje).
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga Belisa prej Tue May 15, 2012 10:12 am

Sepse akoma jane shume mbarapa...S'ka njeri qe s'ka nje te kaluar
------------------------------
avatar
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 36
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse djemt shqiptare e kerkojne vajzen pa histori dashurie??

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi