C'eshte dashuria???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C'eshte dashuria???

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 13, 2009 10:13 am

shprehni mendimet
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi

Mesazh nga Piranja prej Thu Mar 19, 2009 10:42 pm

dashuria esht nji ndjenj e madhe qe njeriun e mban gjall Embarassed
------------------------------

Piranja
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 20/03/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Te lagja ime
Hobet Hobet : kafja dhe cinarja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 19/03/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga ketrusha prej Fri Mar 20, 2009 9:18 am

per mua eshte nje ndjenje qe te gjithe provojme..dhe qe pa kete ndjenje sdo kishte jete...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga so prej Fri Mar 27, 2009 10:14 am

eshte nje MISTER..por nje mister magjik
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga Visi prej Wed Jan 06, 2010 6:44 pm

ceshte dashuria :KIS:
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga armand23 prej Sat Feb 06, 2010 6:42 pm

eshte nje zinxhir reaksionesh hormonale qe ndikoine ne mendje,ne trupin tone dhe ne rahjet e zemrez. Si pasoj ndikon ne sjelljen tone me te tjeret. Ndikon ne mendimet dhe na trazon mendimet dhe tundon personalitetin.
------------------------------
avatar
armand23
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 20
Ditelindja Ditelindja : 23/01/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : pc service. hardwere ,softwere ,,,music, programs ,
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga ketrusha prej Sun Feb 07, 2010 8:04 pm

nje lemsh i madh qe askush se kupton
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga euxhen prej Thu Jun 23, 2011 12:20 pm

Dashuria e vertete eshte dicka misterioze.
------------------------------
avatar
euxhen
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 22/05/1980
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : Tirane
Hobet Hobet : Ska
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2011

Shiko profilin e anėtarit http://pergjigje.org/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga Belisa prej Tue May 15, 2012 10:11 am

Ndjenj qe ndjehe ne thellsi te shpirtit,,e qe s'mbaron asnjehere
------------------------------
avatar
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 36
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga mozaa prej Tue May 15, 2012 12:16 pm

Dashuria eshte nje semundje, qe vetem vdekja mund ta sheron plotesisht.
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 39
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga Belisa prej Tue May 15, 2012 12:20 pm

DASHURIA eshte : Nevoj,,deshire dhe ndjenj
------------------------------
avatar
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 36
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte dashuria???

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi