MJEKU DHE PACIENTI

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

MJEKU DHE PACIENTI

Mesazh nga so prej Fri Mar 06, 2009 6:00 pm

M:Pse ike nga salla e operacionit?

P:sepse infermierja thonte"kurajo,mos u shqeteso,eshte nje operacion i thjeshte..."

M:e kjo nuk ju qetesoi aspak?

P:problemi eshte se po fliste me kirurgun...
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MJEKU DHE PACIENTI

Mesazh nga so prej Fri Mar 06, 2009 6:02 pm

nje tjeter barzalete..
pacienti:doktor vuaj nga amnezia(humbja e kujteses)

doktori:ju vjen keq te me paguani ne fillim..
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

fat keqi

Mesazh nga Piranja prej Mon Mar 30, 2009 4:00 pm

nje burr ishte ulur ne nji lokal dhe ishte fiksuar duke par pijen e tij pa pushim
nje kamjonist qe ishte ulur aty afer ja mer goten dhe ja pin me fun
papritur burri fillon te qaj kamjonisti per ta pushuar porosit 2 dopjo tjera
burri ikthehet dhe i thot,sesht puna aty plako po sot mka ec shum ters
sot shkova ne pun me vones dhe pronari me hoqi nga puna
kthehem te makina shof qe ma kishin vjedhur,mar nje taksi per tu kthyer
ne shpi harroj partofolin me gjith karten e kreditit,futem ne shpi
dhe gjej gruan ne shtrat me kopshtarin,ather vi ktu ne lokal
per ti dhen fund gjithshkaje VJEN TI DHE ME PIN GOTEN E HELMIT Exclamation
------------------------------

Piranja
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 20/03/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Te lagja ime
Hobet Hobet : kafja dhe cinarja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 19/03/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MJEKU DHE PACIENTI

Mesazh nga so prej Mon Mar 30, 2009 4:39 pm

Piranja shkruajti:nje burr ishte ulur ne nji lokal dhe ishte fiksuar duke par pijen e tij pa pushim
nje kamjonist qe ishte ulur aty afer ja mer goten dhe ja pin me fun
papritur burri fillon te qaj kamjonisti per ta pushuar porosit 2 dopjo tjera
burri ikthehet dhe i thot,sesht puna aty plako po sot mka ec shum ters
sot shkova ne pun me vones dhe pronari me hoqi nga puna
kthehem te makina shof qe ma kishin vjedhur,mar nje taksi per tu kthyer
ne shpi harroj partofolin me gjith karten e kreditit,futem ne shpi
dhe gjej gruan ne shtrat me kopshtarin,ather vi ktu ne lokal
per ti dhen fund gjithshkaje VJEN TI DHE ME PIN GOTEN E HELMIT Exclamation

e bukur kjo SmileSmileSmileSmile
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MJEKU DHE PACIENTI

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi