Udhetimi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Udhetimi

Mesazh nga ketrusha prej Tue Mar 03, 2009 3:28 pm

Do marrim nje udhetim
Ku do na conit? Nga do kalojme? Secili dmth te thote dicka
Psh se e di qe sme moret vesh

Do nisemi nga
per ne
dhe pastaj te na shoqeroje per nje cope rruge (kalojme ketu, shofim kete, ndalojme (shpresojme te mos na kape xhaxhi polici )
kur te lodhet vazhdon antari tjeter.

Si thoni?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi

Mesazh nga NIKO prej Tue Apr 14, 2009 9:44 pm

pershembull. Jom un ene Ketrusha, ene do morim rrugen per Janine (sic e thot ene konga). Masanej, sa kena bo 5 minuta rrug e kam zbrit Ketrushen nga makina se na ka myt me tymin e dahonit ene qeka 1 llafazane e padurushme qe s`paska shoqe!! Cinarja e saj qet ma shum tym se oxhaket e fabrikave :q-: :q-: . Kshtu qe e vazhdova rrugen i vetem ene rehat. :-c:
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi

Mesazh nga ketri prej Tue Jul 07, 2009 4:05 pm

mas nikos po kaloja un me makin dhe pash ne rrug nje vajz qe po ecte ne kemb,u ndalva dhe e mora u prezantuam me tha qe quhej ketrusha,ishte nje vajz e bukur simpatike,me knaqi me muhabet tan rrugen,e ftova qe te vinte me mu te kalonim pushimet bashk dhe ajo pranoj me kenaqesi,ja kulum shum bukur ne nje vend te qet dhe te bukur,mbas nje javet u kthym ne shqiperi,ishte fushate zgjedhjesh
------------------------------
avatar
ketri
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 13
Ditelindja Ditelindja : 25/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : vrapim dhe futboll
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 15
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi

Mesazh nga ketrusha prej Mon Jul 20, 2009 12:58 am

dhe ishte shume rremuje ne ate periudhe zgjedhjesh dhe vendosa te bej disa dite pushime ne nje vend tjeter,por keto 2 siper...........
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi