Plotsoniii Fjalinnn .....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Plotsoniii Fjalinnn .....

Mesazh nga ToolChee prej Mon Mar 02, 2009 8:54 am

Loja ėshtė keshtu pasi ti ploteson fjaline e antarit krijon njė fjali tjete pėr ta plotesuar antari ne vazhdim...

Sa ditė e bukur sot... ju e vazhdoni fjalin Dhe e beni qysh ju pershtatet Fjalis me lart
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Plotsoniii Fjalinnn .....

Mesazh nga ToolChee prej Mon Mar 02, 2009 8:55 am

Q€€ Unn €€ Paraa ?

Sa ditė e bukur sot djellin po e shofim po nuk ėshtė edhe ngroht.
Mos e vlerso njeriun ne...
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi