" Pytja duhet tee jett mee "Pse" dhe pergjigjia mee "Sepsee"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

" Pytja duhet tee jett mee "Pse" dhe pergjigjia mee "Sepsee"

Mesazh nga ToolChee prej Sun Mar 01, 2009 12:12 pm

ėshtė njė loje shumė e thjesht.une tani do bej njė pyetje me pse dhe ai qe vjen mbas meje do pergjigjet pyetjes time me sepse dhe do beje serish njė pyetje me pse...kuptuat?Pse E hapa une ket temė............(jepne pergjigjjen me sepse dhe beni njė pytje me pse..ok
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Pytja duhet tee jett mee "Pse" dhe pergjigjia mee "Sepsee"

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Mar 01, 2009 9:37 pm

sepse duhet ditur pse??

pse nderrohen stinet??
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Pytja duhet tee jett mee "Pse" dhe pergjigjia mee "Sepsee"

Mesazh nga ToolChee prej Mon Mar 02, 2009 8:44 am

S€ps€€ ndrroh€nn

Ps€€ hynn n€€ forumm ?
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Pytja duhet tee jett mee "Pse" dhe pergjigjia mee "Sepsee"

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi