cilet jane librat qe iu kane lene me shume mbresa che cili eshte libri i fundit qe keni lexuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

cilet jane librat qe iu kane lene me shume mbresa che cili eshte libri i fundit qe keni lexuar

Mesazh nga so prej Sun Mar 01, 2009 8:11 am

per sa me perket mua ,me ka mbetur shume ne mendje libri:Xha Gorio i H.de Balzak
dhe tani po mbaroj se lexuari I PROMESSI SPOSI te Manzoni(shkrimtar italian)
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cilet jane librat qe iu kane lene me shume mbresa che cili eshte libri i fundit qe keni lexuar

Mesazh nga ketrusha prej Thu Mar 19, 2009 12:19 pm

kam lexuar librat e nikolas sparks...
syzeza karoline te teodor drajzer...


shume shume te bukur
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cilet jane librat qe iu kane lene me shume mbresa che cili eshte libri i fundit qe keni lexuar

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 3:11 pm

Romanet qe me kane ngelur ne mendje jane :

te mjeret, viti 93 dhe njeriu qe qesh te Viktor Hygoit.
3 shoket dhe harku i triumfit te Erih Maria Remark.
ushtari i mire shvejk i Jarosllav Hashek
fshati midis ujrave i Kole Jakoves.

si dhe natyrisht plot romane te tjera qe nuk e kane vleren e ketyre qe shkruajta me siper.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cilet jane librat qe iu kane lene me shume mbresa che cili eshte libri i fundit qe keni lexuar

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi