Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Mesazh nga etta'$$ prej Fri Feb 27, 2009 1:07 pm

une e dua e adhuroj DAFINA ZEQIRIN ka shum stil eshte shum e bukur edhe me e rendesishmja asnjehere sme ka zhgenjyer tek ajo me me pelqen menyrja e levizjeve si i ben gjat vallzimit edhe veshja e saj SHUM E QARTTTTTTT LOVE YOU daffy'e FROM etta'$$
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Mesazh nga ToolChee prej Sat Feb 28, 2009 10:24 am

Massariiiiiiiiiii € dua shummmmmmmmmmmmm ka stil oshtt shum i bukur m€ p€lq€n trupi i tinaa syt vothtt €tjjjjjjjjjj
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Mesazh nga oliinter prej Mon Apr 06, 2009 6:06 pm

per mua eshte grupi ELITA 5 jan fantastik fare
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Mesazh nga ketrusha prej Tue Apr 07, 2009 7:14 pm

oliinter shkruajti:per mua eshte grupi ELITA 5 jan fantastik fare

dhe mu me pelqejne shume ky grup
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte kengetari ose kengetarja jua e preferuar edhe qka ju pelqen tek ai ose ajo

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi