Tė thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtė me gjoks!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tė thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtė me gjoks!!!

Mesazh nga toniweb prej Mon Feb 23, 2009 12:53 pm

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

uauuuuuuu hahaah o zottt

Mesazh nga ornela prej Sat Mar 28, 2009 6:15 pm

toniweb shkruajti:
------------------------------
avatar
ornela
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1987
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : rimini
Hobet Hobet : asgje.......ah po te shof filmaaaa
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 9
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 19/03/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ouuuuuu!!!

Mesazh nga NIKO prej Sun Mar 29, 2009 10:05 am

hahaha... truk i lezetshem, kjo zoja i paska duret e forta shum. Po gjith at gjoks prej verteti e ka, apo jo?? Ene ato lopet hollandeze qe japin nga 20-25 litra qumesht n`dit se kan kaq gjoksin plako!!
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtė me gjoks!!!

Mesazh nga shifra-020508 prej Thu May 14, 2009 10:48 am

siq po shihet ka femra te fora hahahaha
------------------------------

shifra-020508
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 12/01/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : solothurn-swisse
Hobet Hobet : shetitjet knaqsia ime
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtė me gjoks!!!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi