Si te postoj nje video?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te postoj nje video?

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 25, 2008 2:29 pm

Per te postuar nje video ne forum duhet te zgjedhni videon qe deshironi te postoni pershembull nga youtube
Me pas shkoni tek youtube dhe merrni kodin qe eshte Embed:

Me pas vendosni kodin tuaj tek hapesira ku postohet ne forum(pra tek vendi ku shkruhet mesazhi qe me pas postohet) dhe postojeni ne forum!

Shkoni tek profili juaj dhe tek"preferencat" me pas zgjidhni opcionin:Lejo HTML gjithmonė,dhe vendoseni po!(kjo procedure ndiqet vetem nje here!)

E njejta procedure ndiqet edhe me video nga google ose dailymotion!
------------------------------
avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te postoj nje video?

Mesazh nga tirolezi prej Sat Aug 08, 2009 7:34 pm

toni pershendetje ....po per te shkarkuar video nga youtube,google dhe dailymotion! si mund ti shkarkoj?
------------------------------
avatar
tirolezi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : ITALI MER DAK
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 8
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te postoj nje video?

Mesazh nga toniweb prej Sat Aug 15, 2009 6:17 pm

per te shkarkuar video nga youtube shko tek portali i forumit,ne te majte tek menuja ke ne fund"Shkarko Video Nga Youtube" kliko aty,me pas merr linkun e videos qe deshiron te shkarkosh,me pas thuaj download dhe zgjidh formatin qe deshiron te shkarkosh....

ciao
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te postoj nje video?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi