Problem me identifikimin.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Problem me identifikimin.

Mesazh nga Piktor prej Sun Apr 27, 2008 8:07 pm

Sa here qe hyj ne forum me duhet te identifikohem . Sad Toni bej diēka te lutem.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Problem me identifikimin.

Mesazh nga toniweb prej Mon Apr 28, 2008 11:14 am

Perandor shkruajti:Sa here qe hyj ne forum me duhet te identifikohem . Sad Toni bej diēka te lutem.
I bera nje verifikim aktualisht forumit por nuk rezultojne probleme,me duket qe ke probleme me cookie!
Provo te fshish nje here cooke dhe me pas identifikohu!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi