Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone

Mesazh nga A+ prej Fri Jan 02, 2009 8:06 pm

Nė kėtė tutoriale do t’ju tregoj se si bėhet:

Shkojm Start,Run dhe shkrujm Cmd
Dhe e shkruajm *systeminfo* (pa ylla)

Dhe do ta shohėsh njė liste e gjėra e infromatave mbi pc tėnde

Kjo ėshtė e testuar vetėm Xp Pro dhe ende nuk ėshtė provuar te XP Home
------------------------------
avatar
A+
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 27/01/1991
Mosha Mosha : 27
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone

Mesazh nga armand23 prej Sat Feb 06, 2010 3:53 pm

NJE TJETER MENYRE PER TE PAR TE DHENAT E PC TUAJ
SHTART-RUN- SHKRUAJM "DXDIAG" PA THONJEZA
JU DEL NJE TABEL KU KERKOHET PER TE LEJUAR ALPIKACIONIN KLIKONI "YES"
DHE DO SHIKONI TE DHENAT E PC TUAJ.
------------------------------
avatar
armand23
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 20
Ditelindja Ditelindja : 23/01/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : pc service. hardwere ,softwere ,,,music, programs ,
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi