C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

21% 21% 
[ 35 ]
38% 38% 
[ 63 ]
12% 12% 
[ 20 ]
9% 9% 
[ 15 ]
9% 9% 
[ 14 ]
5% 5% 
[ 9 ]
5% 5% 
[ 8 ]
 
Totali i votave : 164

C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga toniweb prej Mon Dec 15, 2008 10:56 am

Do te ishte me interes te dija se cfare deshirojne antaret dhe vizitoret te kete me shume ne kete faqe?
Nqs mungon tek sondazhi ndo nje opcion tjeter mund ta shkruani duke ju pergjigjur kesaj teme!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga eddy prej Tue Feb 10, 2009 3:12 am

filma shqiptare me te ri !!!
------------------------------
avatar
eddy
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 28/04/1982
Mosha Mosha : 36
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 10/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga ketrusha prej Thu Mar 19, 2009 2:01 pm

paskan votu te gjithe per filma te huaj
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga shifra-020508 prej Sun Mar 29, 2009 1:56 pm

filma te huaj me perkthim shqip
pershendetje te perzemrta qao qao
------------------------------

shifra-020508
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 12/01/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : solothurn-swisse
Hobet Hobet : shetitjet knaqsia ime
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 3:02 pm

Un me sa po shoh kjo esht nje faqe ne ndertim e siper,,,dhe per mendimin tim hapat e par qe duhen ndermar,,,duhet qe ato pak gjera te pa perkthyera ne shqip te perkthehen sa me par,,,gjithshka qe shkruhet mbi kte web faqe,,duhet te pershtatet me emrin e forumit,,,Forumi-Shqip,kjo do ishte shum pozitive njekohsisht edhe shum terheqse,,

gjithashtu edhe faqja e par e forumit,,,per mendimin tim nuk duhet te ket chat,,,por te hapet nje opsjon ekstra per chatin,,dhe ne vend te chatit te shfaqen ne faqen e par,,,10 apo 15 temat ku esht postuar per her te fundit,,

gjithashtu dhe ngjyrat e paraqitjes se par,,,duhet te jen me te theksuara,,,ne mynyr qe vizitori te shikoj tek ky forum nje kombinim ngjyrash qe smud ta shikoj ne forume tjera,

dhe ajo qe i duhet me se shumti keti forumi,,esht vullneti i antarve per te qen me te pranishem online,,,kjo ben qe antaret e rinj ta ndjen vetem te shoqeruar ne kte forum,,pa mar parasysh kohen qe hyn ne net,,dhe keshtu shtohet dhe numri i antarve me nje shpejtesi me te madhe,,,dhe ne ketu te kemi mundesi te marrim ide apo informacjone te ndryshme,,nga tipa te ndryshem njerzish,,,kjo esht diqka shum e vlefshme per mendimin tim,,,ne forum mund te shikosh dhe te degjosh gjera qe smund ti mesosh ne shkoll apo ne rrug,,
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga toniweb prej Fri Jun 12, 2009 4:22 pm

flm per idete dhe konsideratat qe dhe Shitsi!
ceshte e verteta ajo qe duhet me shume ne kete moment dhe qe se kemi eshte fakti te kemi nje grup antaresh te rregullt qe shkruajne ne forum,ky eshte problemi kryesor!

sa per chatin edhe mua sme duket shume mire aty ku eshte por e kam vene pasi eshte qendror per komunikim,por ka mundesi ta spostoj ne te majte te portalit tek blloqet.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 4:46 pm

Un do mundohem qe ne kte forum te ftoj sa me shum njerez te zgjedhur per te ber kte forum nje nga forumet me Shqip ne virtualitet!!!!
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga toniweb prej Fri Jun 12, 2009 8:20 pm

Shitsi shkruajti:Un do mundohem qe ne kte forum te ftoj sa me shum njerez te zgjedhur per te ber kte forum nje nga forumet me Shqip ne virtualitet!!!!
Dhe une te falenderoj per impenjimin tend :-flm:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'deshironi Te Kete Me Shume FSH?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye



 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi