AC MILAN FOREVER

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Sat Apr 26, 2008 3:53 pmMIRPRES TE GJITHE MILANISTET NE KETE TEME
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga sirio prej Sun Apr 27, 2008 4:46 pm

uejla..
si milanist qe jom tono pershendes ty dhe milanin
shpresoj te fitojme derbin
ciao raga Cool
------------------------------
avatar
sirio
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1984
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Milan-Inter 2-1

Mesazh nga toniweb prej Sun May 04, 2008 4:36 pm

Milan-Inter 2-1
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga ardit prej Thu Jul 17, 2008 8:20 pm

Forza Milan!
------------------------------
avatar
ardit
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 23/12/1987
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : burrel
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 17/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga edo prej Thu Nov 06, 2008 7:30 pm

CUORE ROSSO NERO.MILAN PER SEMPRE
------------------------------
avatar
edo
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Ditelindja Ditelindja : 30/07/1966
Mosha Mosha : 51
Vendodhja Vendodhja : athine
Hobet Hobet : sporti muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Milan- Braga Goli i mrekullueshem i Ronaldinho

Mesazh nga toniweb prej Fri Nov 07, 2008 12:20 pm

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga oliinter prej Tue Apr 07, 2009 3:04 pm

milanista ckemi? jemi me mire ne kushurinjt kete vit me sa duket.

edhe 5 fitore na duhen dhe shpallemi kampion por na duhet edhe pak ndihma juaj per te mundur juventusin ne perballjen direkte.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Tue Apr 07, 2009 3:33 pm

Ju 5 fitore ju duhen per kampjonatin por keni 46 vjet qe nuk fitoni kupen e kampjoneve plako!!!

------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue Apr 07, 2009 4:04 pm, edituar 1 herė gjithsej

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Tue Apr 07, 2009 3:50 pm

Video Historike

Milan 4 - 0 Barcelona [Finale Champions League ne Athine 1994]


Inter 0 - 6 Milan (Pellegatti viti 2001)


Milan 5 - 0 Real (Champions League 1989)


Milan - Juventus Finale Champions League 2003 (penallat)


Milan 3-0 Man Utd (CL)


Ronaldinho ne Derbin e fundit
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga oliinter prej Wed Apr 08, 2009 5:43 am

ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Wed Apr 08, 2009 9:23 am

oliinter shkruajti:ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER

Hhahhahahahaha,pa te kaluaren,nuk ka te ardhur,ne kampjonat po ecni mire pasi keni krijuar nje skuarder fizike ne gjendje te perballoj mire kampjonatin,ama ne kupen e kampjoneve jeni nje deshtim i gjalle dhe mos harro qe Murinio u mor nga Morati per te fituar kupen e kamjoneve dhe si gjith parardhsit e tij deshtoj!

Sa per kaką, mos u bej merak se ka 3 vjet qe duhet te iki tek Reali por ja qe luan ende me milanin Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 10, 2009 10:08 am

Pato un fenomeno

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga oliinter prej Sun Apr 12, 2009 8:58 am

une jam tifoz i cmendur i brazilit dhe jam shume dakord me ty qe PATO eshte fenomen. Tani eshte radha e PATO per te fituar topin e arte.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Mon Oct 19, 2009 8:02 am

Milan Roma 2-1 Highlights
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 22, 2009 10:12 am------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga shqiplo prej Wed Aug 01, 2012 1:14 am

Dynamo marrė Taiwo huazuar nga Milano
FC Dynamo Kyiv kanė nėnshkruar Taje Taiwo pėr njė hua sezon tė gjatė nga AC Milan me opsionin pėr tė blerė mbrojtės nė fund tė fushatės.

27-vjeēari bėrė 191 paraqitje pėr Ligue 1 Olympique de Marseille pėrpara se tė bashkohet Milanin nė maj tė vitit 2011. Mungesa e parė tė ekipit tė futbollit nė San Siro shkaktoi njė lėvizje tė kredisė nė Queens Park Rangers FC nė janar dhe kjo ėshtė shans pėr tė luajtur rregullisht njė herė se ishte ēelėsi pėr vendimin Taiwo pėr tė lidhet me Bilo tė Syni.

“Ky veprim Dynamo ėshtė njė shans i madh pėr mua pėr tė luajtur 90 minuta ēdo javė,” tha ai. “Me gjithė respektin e duhur pėr Milanin, unė nuk duan tė shpenzojnė karrierėn time i ulur nė stol. Lėvizja nė Kiev mė jep mundėsinė pėr tė luajtur nė UEFA Champions League dhe gjithashtu miku im Ayila Yussuf luan kėtu”.

Taiwo ėshtė nėnshkrimi i gjashtė Yuri Semin sė verės, pasi ato tė Miguel Veloso, Niko Kranjcar, tė Raffael, tė Andriy Bohdanov dhe Marco Ruben, por presidenti i Dynamo Ihor Surkis refuzoi tė pėrjashtonte ardhurit tė mėtejshme. “A e kemi pėrfunduar aktivitetin tonė transferimit? Kurrė nuk them,” tha ai.

Dynamo marrė nė Feyenoord nė raundin e tretė kualifikuese, me ndeshjen e dytė nė Roterdam mė 7 gusht.
[img][/img]
------------------------------
avatar
shqiplo
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 03/05/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : kinema
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/07/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi