Gezuar Festen e 28-29 Nentorin!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gezuar Festen e 28-29 Nentorin!!!

Mesazh nga toniweb prej Fri Nov 28, 2008 1:21 pmDeshiroj te uroj te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen:GEZUAR FESTEN E 28-29 NENTORIT, FESTEN E PAVARESISE SE KOMBIT TONE!


------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Festen e 28-29 Nentorin!!!

Mesazh nga so prej Fri Nov 28, 2008 6:22 pm

rrofsh Toni.GEZUAR EDHE TI e GEZUAR EDHE NGA ANA IME
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Festen e 28-29 Nentorin!!!

Mesazh nga Piktor prej Fri Nov 28, 2008 7:09 pm

Gezuar edhe nga ana ime gezuar festat e shpalljes se pavarsise dhe ngritjes se flamurit ne Vlore dhe ēlirimit te vendit nga pushtuesit nazi-fashiste. :F:
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Festen e 28-29 Nentorin!!!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi