SHBA, postierja heroike pret beben qė ra nga ballkoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA, postierja heroike pret beben qė ra nga ballkoni

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 25, 2008 9:58 am

SHBA - Kur njė bebe ra nga dritarja e katit tė dytė tė njė shtėpie nė Albany, Nju Jork, Lisa Harrell nuk duhet tė ishte atje pėr ta pritur. Zakonisht, postierja e letrave kalon nga ajo lagje pas orės 2 tė pasdites. Por dje, Harrell kishte njė pako tė “Express Mail” pėr tė dorėzuar atje para orės 1 tė drekės. Prandaj nė orėn 11, Harrell ndali para derės sė shtėpisė dhe pa vajzėn 1-vjeēare nė dritaren e katit tė dytė mbi kokėn e saj. Ajo u ra ziles sė apartamentit lart dhe atij tė katit tė parė, pa ditur se pėr cilin nga qiramarrėsit ishte pako. Njė minutė mė vonė diēka i preku shpatullat dhe hapi duart instinktivisht. “Pashė dritaren gjysmė tė hapur. Bebja mė ra nė krahė. Gjithēka ndodhi kaq shpejt”, thotė ajo.
------------------------------
avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi