Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Mesazh nga Action prej Wed Nov 12, 2008 12:46 pm

Mendimi juaj se kush ka dhen me shum Per popullin Shqiptar .
------------------------------
avatar
Action
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 27
Ditelindja Ditelindja : 27/07/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Podujevė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Mesazh nga toniweb prej Wed Nov 12, 2008 3:21 pm

Ata qe kane kontribuar per histroine e kombit Shqiptar jane te shumte por jam i mendimit qe ai qe beri bashkimin e shume fiseve shqiptare nen nje flamur te vetem dhe nen nje shtesi te veteme dhe qe hedhi bazat e Shqipersie se bashkur si shtet i pavarur eshte Skenderbeu!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Mesazh nga Piktor prej Tue Mar 31, 2009 7:55 pm

Bashkohem me parafolesin.
Ne identitetin tone kombetar mirnjohja i shkon Legjendarit Gjergj Kastrioti.
SKENDERBEU.
Nuk mund te le pa shtuar edhe disa figura te tjera qe padyshim jane te rendesishme.
Isamil Qemali.
Nene Tereza.
Adem Jashari.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 3:15 am

Mbrenda asaj figure qe esht njekohsisht automatikisht edhe babai i Kombit ton,,, fshihen vlera shum me te medha sesa vetem figura me i shndritur e Kombit Shqiptar,,Gjergj Kastrioti,,,esht nje idollogji ne vete qe lufta e ti ka filluar ne Kruj,,,,dhe vazhdon te luftoj ne gjith boten si nje idollogji qe smund te fitohet kunder saj,,,

ajo lufton si e lir,,,, per te qen e lir,
ashtu si krijusit e saj ,,,,, te gjith iLir
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mendoni se eshte figura me e ndritur i Historisė Kombetare Shqiptare ??

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi