Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Mesazh nga Action prej Tue Nov 11, 2008 9:55 pm

Prej koheve me te lashta gjer me sod ,cielt do te ishin ata shkrimar qe

do i dallonit nga te tjeteret ,dhe per C'arsye

Rrepekt !
------------------------------
avatar
Action
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 27
Ditelindja Ditelindja : 27/07/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Podujevė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Mesazh nga so prej Sun Mar 01, 2009 8:05 am

ka shume shkrimatar te medhenj qe mua me pelqejne,por i preferuari im eshte Honore de Balzak sepse menyra se si i trajtonte problemet e kohes,personazhet,menyra e te shkruarit,figurat letrare,te bejme qe ta perjetosh me te vertet cdo pjese te pershkrimit.
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Mesazh nga ketrusha prej Thu Mar 19, 2009 12:22 pm

dostojevski

balzak...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 2:57 pm

Per mendimin tim shkrimtare te medhenj jane :

Viktor Hygo dhe Erih Maria Remark.

Romanet e ketyre dy shkrimtareve i kam lexuar dhe me kane pelqyer jashte mase.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilet janė shkrimtaret te medhej boteror .?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi