truke

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

truke

Mesazh nga etc prej Wed Nov 05, 2008 4:21 am

Imazh ne Krye dhe ne Fund te nje dokumenti Excel !

Nese do te deshironit te vendosnit nje imazh fiks ne koken dhe ne fundin e nje dokumenti excel ndiqni hapat e meposhtem : Zgjidhni "Header and Footer" nga menuja View si ne figuren me poshte : Tani shkoni ne butonin Header/Footer dhe klikoni mbi butonin Custom Footer si ne figure : Per te zgjedhur figuren ose imazhin qe deshironi te vendosni klikoni ne butonin e dyte nga fundi si ne figure : Mund te shtoni opsione te tjera si data ora etj. Pasi keni perfunduar veprimet klikoni ne Ok.
------------------------------
avatar
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: truke

Mesazh nga etc prej Wed Nov 05, 2008 4:26 am

keni kompjuterin pak te vjeter dhe rami u duket i pamjaftueshem?
nqs sapo e ndizni dhe shikoni qe kompjuteri eshte shume i ngarkuar me procese per ta liruar duhet te veproni keshtu.
start
esegui
msconfig
avvio
disabilita tutto
applica
chiudi
riavvia
pas ristartimit do tju dale nje dritare me opcionin qe te mos dale kurre klikoni dhe kompjuteri do te jete i lire nga proceset e panevojshme
------------------------------
avatar
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi