ALBAN SKENDERAJ

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ALBAN SKENDERAJ

Mesazh nga toniweb prej Sun Nov 02, 2008 4:13 pm

ALBAN SKENDERAJ - NJE HERE NE JETE


Alban Skenderaj & Miriam Cani Video - Let Me Die With You


Alban Skenderaj Video - Larg dhe afer


Alban Skenderaj Video - Eklips


Alban Skenderaj Video - Thirrje e deshperuar


Alban Skenderaj Video - Ky ritem
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi