Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga toniweb prej Sat Nov 01, 2008 1:04 pm

Njė kanadez dhe njė gjermane pretendojnė se kanė thyer rekordin botėror se kanė parė pa pushim 57 filma nė 123 orė. Eksperimenti u realizua nė njė shtėpi plastike nė “New York’s Times Square”. Zėdhėnėsi i librit “Gines” thotė se Suresh Joachim dhe Claudia Wavra kanė thyer rekordin botėror, por verifikimi kėrkon dy javė. Tentativa nisi kur tetė sfidues vendosėn tė shohin “Iron Man” mė 2 tetor dhe pėrfunduan me filmin “Thelma dhe Louise” disa ditė mė vonė. Secili film ėshtė parė derisa pėrfunduan edhe titrat e fundit dhe asnjėri prej konkurrentėve nuk ia ndante sytė ekranit. Mes ēdo filmi ka patur 10 minuta pushim.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga klejda prej Wed Oct 07, 2009 5:16 pm

sa do doja qe milanin ta blente nje shqiptar :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F:
------------------------------
avatar
klejda
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 20/08/1971
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 24/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga NIKO prej Thu Nov 26, 2009 12:40 am

klejda shkruajti:sa do doja qe milanin ta blente nje shqiptar :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F:


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ca lidhje ka ky koment me kuriozitetin e mesiperm??
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga ketrusha prej Fri Nov 27, 2009 4:32 am

ja ka fut kot po he Razz
ka ngaterru tem re cun Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga biti prej Fri Dec 18, 2009 11:07 pm

milani do fitoj kunder manqesterit milani do jet kanpion :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F: :F:
------------------------------
avatar
biti
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Sagittarius Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 21/12/1986
Mosha Mosha : 31
Vendodhja Vendodhja : norvexhi
Hobet Hobet : frizer
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thyejne rekordin, shohin 123 ore filma pa pushim

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi