SHBA, mblesėsja martohet vetė me dhėndrin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA, mblesėsja martohet vetė me dhėndrin

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 25, 2008 9:58 am

SHBA - Pronarja e njė shėrbimi mblesėrie nė Ēikago do tė martohet me njė burrė qė kontaktoi me firmėn pėr t’i gjetur atij grua. Barbie Adler e firmės “Barbie Adler Selective Search” thotė se kurrė nuk kishte dalė me asnjė klient kur Michael Marcovici i tha se donte njė grua tė zgjuar, dinamike, me familjen prioritet qė kishte pasion pėr jetėn. Gjatė intervistės, Marcovici 39-vjeēar vendosi se Adler, 36-vjeēare pėrputhej me kėrkesat e tij. Ata dolėn pėr sa kohė sė bashku dhe ēifti u fejua nė shkurt. “Pjesa mė romantike ishte se ai e hoqi emrin nga lista e beqarėve qė kėrkojnė gra para se tė dilnim bashkė”, thotė Adler.
------------------------------
avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi