Shet jahtin qė kushtonte 10 mijė paund gabimisht pėr 20 paund

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shet jahtin qė kushtonte 10 mijė paund gabimisht pėr 20 paund

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 16, 2008 10:17 am

Gjermani
I zoti i njė jahti u detyrua tė dorėzojė barkėn e tij luksoze, pasi e shiti nė njė ankand nė internet pėr mė pas se 20 paund. Detari gjithmonė nė det shpresoi tė marrė 10 mijė dollarė pėr jahtin 6 metra tė gjatė, por harroi tė vendosė njė ēmim minimum. Kur tentoi tė anulojė shitjen nė ankandin “AllesAuktion.de”, Jacob Kauder u padit nga blerėsi fitues nė Cologne, Gjermani. Gjykatėsit vendosėn se ankandi ishte i ligjshėm dhe Kauder duhet tė pėrfundonte shitjen. Zėdhėnėsi i gjykatės, Hubertus Nolte thotė: “Ligjet standarde tė transaksioneve financiare zbatohen edhe nė internet”.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi