Policia i bėn testin e alkoolit kuajve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Policia i bėn testin e alkoolit kuajve

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 16, 2008 10:17 am

Rumani
Policia e trafikut nė Rumani testoi njė kalė pėr alkool, pasi karroca e tij goditi njė burrė tė ulur nė stol. Policėt, nga Lelesli, nė kontenė Gorj, i kėrkuan njė veterineri tė bėnte analizat e gjakut, tė cilat dolėn pozitive. Dėshmitarėt u thanė policisė se kali “duket sikur ishte jashtė kontrollit”, me gjithė pėrpjekjet e kota tė tė zotėve pėr ta kontrolluar. Ion Dragan, 56-vjeēar, i tha policisė se sapo e kishte blerė kalin nė njė panair dhe po shkonte nė shtėpi. Policia tani dyshon se kalit mund t’i jetė dhėnė alkool qė tė dukej mė i fortė dhe mė i shėndetshėm para se tė shitej.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi