Parashikuesi i motit i propozon tė dashurės nga televizori

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Parashikuesi i motit i propozon tė dashurės nga televizori

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 16, 2008 10:16 am

SHBA
Njė parashikues moti habiti tė dashurėn kur doli nė transmetimin e mėngjesit pas lajmeve dhe i propozoi tė dashurės drejtpėrsėdrejti. Prezantuesja e stacionit tė Teksasit “KAMC”, Emily Leonard, pa tė dashurin, Matt Laubhan, njė meteorolog nė stacionin rival “KLBK”, nė televizor duke folur ca fjalė tė ēuditshme. Ai tha se po ndėrprisnin buletinin sportiv pėr “lajme tė freskėta”, raporton “Daily Telegraph”. Ai pėrmendi zonjushėn Leonard si “vajzėn mė tė ėmbėl, mė ēapkėne, mė tė ēmendur qė shikoni ēdo mėngjes nė televizor”, por edhe “dashurinė e jetės sime”. Zonjusha Leonard pranoi se po dridhej, mė pas bėrtiti “po” disa herė para se i dashuri t’i vinte unazėn nė gisht.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi