Shurdhohet nga zilja e orės sė dorės qė e mban prej 25 vitesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shurdhohet nga zilja e orės sė dorės qė e mban prej 25 vitesh

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 16, 2008 10:14 am

Njė veteran ėshtė shurdhuar nga tingulli i ziles sė tij, pasi e dėgjon atė prej 25 vitesh. Keith Jackman, 86-vjeēar, thotė: “E dėgjoj zilen e orės prej njėzet e pesė vitesh dhe kjo ka pasur ndikim nė dėgjimin tim. Besoj se ishte rrezik i vetėdijshėm”, thotė ai. Stėrgjyshi nė pension hoqi dorė nga puna nė “Christchurch”, Dorset, por u rikthye kur zėvendėsuesi i tij vdiq. Ai thotė: “Dėgjimi im filloi tė mė pėrkeqėsohej 10 vite mė parė. Gjithēka ndodhi gradualisht, prandaj nė fillim nuk vura re asgjė tė ndryshme, por mė pas fillova tė mundohem shumė tė dėgjoja fjalėt e njerėzve dhe zėri i televizorit gjithmonė dukej i turbullt”.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi