Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Mesazh nga toniweb prej Sat Oct 04, 2008 9:28 am

GEZUAR DITELINDJEN ENES DHE TE UROJ NJE JETE SA ME TE MBARE,PLOT ME SHENDET,LUMTURI E BEGATI!
PO ASHTU DESHIROJ TE PERFITOJ NGA RASTI TE UROJ EDHE PER LINDJEN E DJALIT DHE TE UROJ JETE TE GJATE DJALIT!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Mesazh nga mozaa prej Sat Oct 04, 2008 10:52 am

Hajde edhe dy urime nga une!Ty jete te gjate e te lumtur,djalit gjithashtu,dhe U befte me i mire se Babi!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 39
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 2:37 pm


Edhe une dua te uroj ditlindjen ENESIT i befsh 100 vjet ndersa djalit te vogel i uroj jet te gjat te lumtur ne gjirin familjar
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Mesazh nga ketrusha prej Mon Feb 23, 2009 1:14 pm

u befshin 100 vjec te dy..
------------------------------
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjen ENES(SEXI)

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi