Britani, krijohet nje klubi nate sa nje qytet per 21 mije persona

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Britani, krijohet nje klubi nate sa nje qytet per 21 mije persona

Mesazh nga toniweb prej Tue Sep 16, 2008 5:10 pm

Njė klub nate sa nja qytet. Eshtė ky projekti ambicioz i pronarėve tė njė tjetėr klubi nate tė suksesshėm nė Londėr Fabric, i cili u hap nėntė vjet mė parė Klubi i ri do tė quhet Matter dhe do tė hapet brenda O2 arena me njė kapacitet pėr plot 22 mijė vetė duke u kthyer kėshtu nė klubin e natės mė tė madh nė Britani. Teknologjia do tė jetė ndėr mė tė pėrparuarat ku efektet e dritave nuk do tė kenė fund por mbi tė gjitha ndėrtuesit paralajmėrojnė pėr muzikė tė mirė. Megjithatė nė Londėr reagimet kanė qenė tė ndryshme.

"Mė pėlqen Fabric por nuk do tė shkoja tek O2. Eshtė shumė larg preferoj tė shkoj mė pranė shtėpisė ku banoj", thotė Ema nga Suedia. "Ėshtė larg por njeriu dhe e merr mundimin kur e vlen. Dhe Fabric ėshtė nga ato marka qė do ta bėjė tia vlejė distanca. Me zor pres tė hapet", shton Conran nga Irlanda. Barka tė posacme do tė tranportojnė ata qė duan tė vizitojnė klubin duke filluar qė nga 19 shtatori.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi